TENT RENTAL   ★   FILM   ★   COMMERCIALS   ★   EVENTS   ★   PARTY   ★   WEDDINGS

REFERENCE

FILM A REKLAMA

Ben_Cristovao_Range_Rove

ForMen - BEN CRISTOVAO

AKCE: reklama / commercials BASE: stanové zázemí, přímé vytápění scény POPIS: Fotografování pro časopis ForMen. V hlavních rolích Ben Cristovao, Zhanna Belskaya (Kazachstánská mistryně světa v kick-boxu) a Range Rover EVOQUE. Natáčení probíhalo v interiérech

borgia

BORGIA - The Final Season

AKCE: film BASE: kompletní base camp POPIS: Sedmi měsíční natáčení seriálu Borgiové, které prošlo všechny čtyři roční období a konalo se ve čtyřech evropských zemích - kromě České republiky také v Chorvatsku, Slovinsku a Itálii.

Emperor_film

EMPEROR

AKCE: film BASE: kompletní base camp POPIS: Dva měsíce dobového natáčení. Projekt byl vyjmečný a náročný svým počtem komparzistů a štábu, kdy některé natáčecí dny byly až o pětistech lidech.

Crossing-Lines-3

CROSSING LINES 3

AKCE: film / seriál BASE: kompletní base camp POPIS: Natáčení probíhalo tři měsíce. Náročný projekt hlavně na logistiku, kdy některé natáčecí dny byly i o třech štábech a na různých místech zároveň.

savagestillkingboogiefilmsFilmservisUnitandsofafilmunitedarmadafilmsSilvershot

FIRMY A PROMO AKCE

WH_logo

William Hill - Bookmaker portal

AKCE:  Firmy / promo akce BASE: stanové zázemí, interiér & exteriér POPIS: Promo akce pro společnost William Hill. Na akci bylo použito ???ks stanů 3x3 a také ???ks stanů 3x6. Stany byli vytápěné a kompletně elektrifikované

Cecho_logo1

CECHO

Akce: Firmy / promo akce Base: široké stanové zázemí Popis: Velké množství stanů v interiérech, ale i exteriérech.

pilsner-urquell-logo  sazka-logo albert  


SVATBY A AKCE

Stirin

Svatba Štiřín

AKCE: svatba BASE: zdobený slavnostní stan POPIS: Svatba na zámku Štiřín. Přání klienta bylo aby byl stan v místě oddání co nejkrásnější. Tak snad se nám to povedlo.

ECHM_2014

Mistrovství Evropy Softball

Akce: sportovní akce Base: stanové zázemí Popis: Bylo nám velkou ctí postarat se o účastníky Mistrovství Evropy v Softballu, které se konalo v roce 2014 v Havl. Brodě.