TENT RENTAL   ★   FILM   ★   COMMERCIALS   ★   EVENTS   ★   PARTY   ★   WEDDINGS

AKCE & SVATBY

Zajistíme pro Vás svatbu, firemní nebo soukromou akci nebo narozeninovou oslavu. Zařídíme vše, počínaje stany a technickým zázemím, až po ty nejmenší detaily. Jsme profesionálové a proto Vám ušetříme velkou část starostí a Vy se budete moci v klidu bavit. Aby vše klapalo je naše priorita.

NABÍZÍME KOMPLETNÍ SERVIS PRO VAŠI AKCI!

Nezáleží na tom jak velkou akci máte v plánu uspořádat a ani téma není důležité. Profesionálně a pečlivě se postaráme o velkou akci pro desítky až stovky lidí, ale se stejnou péčí se budeme starat i o malou zahradní párty v kruhu rodinném. Umíme se dokonale přizpůsobit Vašim požadavkům, ale v případě, že nebudete mít zcela jasnou představu, umíme nezávazně poradit a zařídit vše k Vaší spokojenosti.

Snažíme se vyjít vstříc každému z našich klientů nejen profesionální technikou a nabídkou prvotřídních služeb, ale především naším osobitým a profesionálním přístupem. Ušetříme Vám starosti, čas, peníze a uspokojíme všechny Vaše požadavky!

★★★  FIREMNÍ AKCE  ★★★

★ stanové zázemi: jidelní stany, taneční stan, separé komfortní stan např. pro obchodní jednání ★ vybavení: jídelní stoly, koktejlové stoly, konferenční stolky, gauče, židle, lavice, ubrusy, potahy na židle, vytápění stanů, klimatizace, kompletní osvětlení ★ zajištění cateringové firmy ★ zajištění místa konání jako jsou např. hrady, zámky, lesy, luky, hory a další. Místo konání pro Vás zajistíme ve spolupráci s renomovanou lokační firmou. ★ zajištění hudební produkce ★ zajištění pyrotechnické čí světelné show. Na přání zajistíme ve spolupráci s filmovými profesionály od speciálních efektů vybranou pyrotechnickou či světelnou show. ★ kompletní zajištění dekorací a reklamy vč. reklamních předmětů

★★★  SVATEBNÍ SERVIS  ★★★

★ stanové zázemí: jídelní stany, oddávací stan, taneční stan ★ vybavení: jídelní stoly, oddávací stolek, svatební oblouk, koktejlové stoly, židle, lavice, ubrusy, potahy na židle, vytápění stanů, klimatizace, kompletní osvětlení ★ zajištění cateringové firmy ★ zajištění místa konání jako např. hrady, zámky, lesy, luky, hory, pláně a další. Místo konání pro Vás zajistíme ve spolupráci s renomovanou lokační firmou. ★ zajištění hudební produkce ★ zajištění pyrotechnické či světelné show. Na přání zajistíme ve spolupráci s filmovými profesionály od speciálních efektů vybranou pyrotechnickou či světelnou show - v závislosti na místě konání. ★ zajištění veškerých dalších dekorací vč. květin

Pro bližší info nás neváhejte kontaktovat. Na základě Vašich specifikací vypracujeme konkrétní nabídku.

BASE-PRO-BANNER_02

OBJEDNÁVKY & REZERVACE

Lukáš Karásek

Tel: +420 736 209 014
mail: lukas.karasek@email.cz


SLIDESHOW